Середа, 12.12.2018, 19:13

Головна » 2018 » Вересень » 7 » Олімпійський урок в СЗШ № 99 м. Києва
Олімпійський урок в СЗШ № 99 м. Києва

7 вересня, чудового осіннього ранку дружна шкільна родина зібралася на спортивний урок, присвячений олімпійському тижню та оновленому освітньо-спортивному простору.

В гості до школярів завітали: ОНОФРІЙЧУК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації,  ЗАГОРОДНЯ АЛЛА ВІКТОРІВНА, заступника голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, КУЗНЄЦОВ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ, керівник апарату Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, ІВАНІНА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА, начальник управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві, ТОДОСОВА ГАЛИНА ІВАНІВНА, заступник начальника управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві, представники волонтерського об'єднання "Kind Craft" на чолі з МЕЙСОН ГАННОЮ ВАЛЕНТИНІВНОЮ та СТАШЕНКО НАТАЛІЄЮ ВОЛОДИМИРІВНОЮ, учасники та керівники спортивних секцій, які працюють на базі СЗШ № 99 м.Києва. Це тренер з легкої атлетики ПІДЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ; керівник футбольної секції, КОВАЛЕНКО ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ; керівник секції "Карате", ГРОНА ІГОР МИХАЙЛОВИЧ; наставник гуртка "Хортинг", БЛИЗНЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.

Гучними оплесками зустріли наших партнерів-батьків: Литвинчука Валентина, майстра спорту України з греко-римської боротьби, майстра спорту міжнародного класу у боротьбі «Алиш», чемпіона перших Європейських ігор, засновника спортивного клубу DOG, тренера, який готував до змагань Олександра Усика та Литвинчук  Еліну, майстра спорту України з фехтування, чемпіонку України, призерку Всеукраїнських турнирів з крос-фиту.

Під час уроку пройшов флешмоб та відбулися спортивні змагання за участю учнів 2-5 класів. Було цікаво, яскраво, весело, патріотично!
    Ще раз хочемо подякувати нашим благодійникам за чудовий подарунок та побажати: "Любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге та щасливе життя, що буде приносити вам тільки позитивні емоції!"

Переглядів: 293 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Вересень 2018  »