Неділя, 18.11.2018, 23:34

Головна » 2018 » Листопад » 3 » «Kyiv EdFest»
«Kyiv EdFest»

Участь вчителів СЗШ №99 в освітньому фестивалі управлінської майстерності «Kyiv EdFest»

З 29 жовтня по 3 листопада відбувся освітній фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest». Департамент освіти і науки організував освітній фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest» та запросив освітян столиці відвідати семінари, майстер-класи, тренінги, панельні дискусії з актуальних тем сучасної освіти.
    Вчителі СЗШ №99 з задоволенням відвідали запропоновані заходи:
    Тренінг «Безоціночне спілкування»(Грама С.В.), панельна дискусія «Формування критичного мислення сучасної молоді» (Решетник Н.М., Баришполець Н.А., Стромська С.В.), практикуми "Школа супергероїв", "Дігер-орієнтування", "Вогнева підготовка", "Мінно-вибухова безпека" (Близнюк О.В), "Ідеальна школа: параметри виміру" (Собчук Г.М.), тренінг «Вивчення англійської за допомогою ЛЕГО» (Бровко М.І., Рябова С. T.), семінар "Успішний педагог НУШ. Ефективність власних ресурсів.( Бровко М.І., Щерба В.М.), практичний семінар «Академічна доброчесність у школі. Реальні кейси» (Рябова С.Т., Дроботя Н.Г., Слиш О.М.), майстер-клас з латиноамериканських танців (Полянко Я.В.), майстер-клас «Інноваційні методи розвитку креативного мислення на уроках» (Савостьяненко Н. Г., Книга Н.В.), онлайн-семінар «Digital Workshop з кібербезпеки» (Черновська С.С.),  практикум «Класний урок поза класною аудиторією» (Вергелес А.В.), практикум «Використання платформи classtime на сучасному уроці» (Молчанова В. В.), семінар «Булінг, як його попередити» (Яценко Н.Л.).

Педагогічні працівники мали змогу підвищити рівень своїх професійних вмінь, дізнатись багато нового та цікавого!

Переглядів: 43 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Листопад 2018  »