Четвер, 21.06.2018, 11:04

Фото Innovation House.

Фото Мами України.

Фото Оксаны Проскуры.

Довідник з академічної доброчесності для школярів

ЗАВАНТАЖИТИ

Результат пошуку зображень за запитом "кір поради батькам"

Фото «Весела абетка».

8 мультфільмів, які навчають дитину толерантності

Дуже важливо навчити дитину з самого дитинства не засуджувати інших і не боятися «особливих» дітей, вміти співчувати, бути толерантними. Поговорити з малюком про важливе допоможуть добрі мультфільми, в яких закладена глибока ідея.
    Ці короткометражні анімаційні фільми варто подивитись кожній людині, не залежно від її віку, національності і життєвої позиції. Зміст кожного мультика потрібно усвідомити і просто зробити для себе висновки.

Перейти для перегляду

Фото Оксаны Проскуры.

Фото Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Фото Розвиток дитини.

В Україні запрацює безкоштовний дитячий онлайн-університет

Діти від 8 до 12 років в ігровій формі зможуть вивчати природничі науки, техніку та німецьку мову.
Під час Українсько-німецького року мов 2017-2018 Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет.
Займатися зможуть усі охочі, незалежно від місця проживання: з 12 листопада онлайн-платформа стане доступною для реєстрації.
Цифровий дитячий університет складається з трьох факультетів: "Людина", "Природа" і "Техніка".
На факультеті "Людина" розглядаються такі теми як медицина, культури інших народів, їжа, мистецтво і спорт.
Факультет "Природа" досліджує рослинний і тваринний світ. "Техніка" – це факультет, де діти вивчають будову і функції різних приладів.
Навчання подібне до гри: учасники збирають значки і отримують титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, нарешті, професора.
У Цифровому дитячому університеті можуть навчатися як діти зі знанням німецької мови, так без нього.
Головними персонажами виступають розсіяний, проте геніальний професор Ейнштейн, а також його помічниця, наукова співробітниця Софi Шлау. "У дітей виникає тисяча запитань про те, як влаштований світ. Німецький цифровий дитячий університет підхоплює цю цікавість і дає можливість познайомитися з різними галузями знань в ігровій формі і одночасно заглибитися в німецьку мову", — розповідає керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер.
За словами Бекер, дитячий університет використовує методику CLIL (Content and Language lntegrated Learning).

Фото Вечірній Київ.

• Дисципліна в класі: 5 порад учителю

ОСВІТА  27.09.2017    5775

Як учителю навчитися «володіти аудиторією», втримувати увагу класу та «правильно» робити зауваження? Як поводитися, щоб учні не боялися, а саме поважали? Та як не дозволити «сісти собі на голову»? 5 цінних порад учителю…

МЕНШЕ СЛІВ

Чим менше слів – тим сильніший ефект. Будьте лаконічними. Коли людина говорить багато і швидко, це видає її хвилювання та нерішучість. Коли ви говорите коротко і по суті, це свідчить про підготовленість та впевненість у собі. Використовуйте прості синтаксичні конструкції та виражайте свої думки просто і зрозуміло. Так потрібна інформація не загубиться серед зайвих фраз.

НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ПЕРЕКРИЧАТИ УЧНІВ

Покажіть, що говоритимете лише тоді, коли в класі буде повна тиша. Так ви продемонструєте, що не збираєтеся ні з ким змагатися за увагу. Що вам вирішувати, хто коли говоритиме. Інколи для цього потрібно зупинитися та перерватися на півслові. Повторити ще раз, ще більше скорочуючи фразу та збільшуючи час паузи. І так до моменту, доки учні не втихомиряться.

НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ВТЯГУВАТИ СЕБЕ У СУПЕРЕЧКУ

Не дозволяйте втягувати себе у діалог, який не стосується теми. Це особливо актуально, коли учитель робить зауваження, а учень «виправдовується» або починає сперечатися. Не відповідайте на «аргументи», повторіть власну вимогу чи зауваження. Звучить дещо безкомпромісно, але це ваше рішення і ви в ньому впевнені. Ваше завдання – відновити дисципліну.

МОВА ТІЛА

Вимагати тишини можна не лише словами, а й жестами чи поглядом. Щоб підкреслити важливість певних слів, поверніться до співрозмовника усім тілом. Дивіться у вічі, злегка нахиліться (цей жест свідчить про те, що у вас все під контролем). Коли даєте завдання, стійте на одному місці. Не потрібно жестикулювати, краще скласти руки за спину. І не відволікайтеся на сторонні справи.

НЕ ПІДВИЩУЙТЕ ГОЛОС

Коли вчитель втрачає контроль над класом, перший імпульс – підвищити голос, перекричати учнів. Насправді підвищення голосу свідчить про хвилювання та страх, і учні це дуже тонко відчувають. Інколи провокують ще більше. Щоб втримати увагу, краще говорити повільніше і тихіше. Знижуйте голос. Нехай учні в прямому сенсі цього слова прислуховуються до вас.

«  Червень 2018  »