Четвер, 20.09.2018, 23:49

Інформація про школу

На Київському лівобережжі розкинувся Дніпровський район. На одній з чудових струнких його вулиць – Червоноткацькій – розташована  середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 99 м. Києва, яка відчинила свої двері для перших учнів у 1957 році. У школі навчається 673 учня у 24 класах. За минулий навчальний рік переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та І етапу конкурсу захисту МАН стало 12 учнів. Спортсмени школи стали переможцями районних змагань та лауреатами міських змагань з футболу та баскетболу, авіамодельного спорту.

"Вчити і вчитися" – головний девіз дружнього, працездатного, з творчим запалом педагогічного колективу школи, який складається з 51 творчої особистості. З них учителів:

„Вищої категорії” – 23

„І категорії” – 7

„ІІ категорії” – 6

„Спеціаліст” – 7

Мають звання:

„Відмінник освіти” – 5

„Вчитель-методист” – 6

„Старший вчитель” – 11

Педагогічний колектив школи постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації. Протягом навчального року пройшли курсову перепідготовку 9 учителів.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про освіту» та статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою задоволення освітніх потреб учнів,  розвитку  їх здібностей та обдарувань у школі створено клас (9-А) з поглибленим вивченням української мови та літератури. Маючи відповідне навчально-методичне забезпечення та з урахуванням нахилів, здібностей і побажань дітей та згоди їх батьків, навчальний час перерозподілений  таким  чином: інваріантна складова цих планів визначена на рівні Державного стандарту загальної середньої освіти, а варіативна складова передбачає додатковий час на поглиблене вивчення профільних предметів.

Профільне навчання в 10-11 класах за вибором учнів та батьків згідно з рішенням педагогічної ради школи та ради школи здійснюється:
10 – А універсальний профіль
11 – А  універсальний профіль
   За рахунок годин варіативної складової відповідно до наказу ГУОН від 27.05.2010 № 113 «Про впровадження дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах» та  наказу РУО від 24.09.2010 № 468 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи  в  загальноосвітніх  навчальних  закладах»  в  1-4 класах запроваджено вивчення курсу «Християнська етика».

1-А, 2-А, 2-Б, 3-Б, 4-Б, 6-A, 7-Б, 8-Б  та 9-Б класи працюють за науково-педагогічним проектом «Росток» (наказ ГУОН від 20.05.2011 р. № 141 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах» та наказу РУО від 02.06.2011 № 314 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах»).

Педагогічним колективом школи продовжено співпрацю з такими вищими навчальними закладами:
Університетом економіки та права „КРОК”;
Національною Академією управління;
Міжрегіональною Академією управління персоналом;
Київським інститутом туризму, економіки і права;
Київським національним торгово-економічним університетом;
Відкритим міжнародним університетом розвитку людини "Україна”;
Київським національним університетом будівництва і архітектури;
Міжнародним університетом лінгвістики і права;
Київським професійним будівельним ліцеєм;
Вищим професійним училищем № 25;
Київським вищим професійним училищем технології та дизайну одягу.
    В рамках угоди про співпрацю з Університетом економіки та права „КРОК” у школі ведеться навчання в допрофільних групах.

У школі працює 13 гуртків та 7 спортивних секцій: „Футбол”, "Хортиг", «Легка атлетика», «ЮІР»,  «Бісероплетіння», «Моделювання екібан», „За здоровий спосіб життя”, „Хоровий”, «Захист Вітчизни», «Малювання» (3 групи), комп'ютерна графіка "Піксель"та інші.

«  Вересень 2018  »